Chcete ve svých zaměstnancích probudit soutěživého ducha?

Chcete zvýšit obraty své společnosti?

Chcete jednoduše kontrolovat výkony svých zaměstnanců nebo týmů?

 "Energie je to, co vše uvádí do pohybu."

[Aristoteles]

Motivační hra

Jediné opravdové bohatství každé společnosti jsou její zaměstnanci. Pracovníci ovládají stroje, dávají produktům formy a jejich nasazení a ochota přinášet oběti se přímo promítá do úspěchu značky jako celku. Jen motivovaní zaměstnanci dokážou posouvat hranice výkonnosti. V nově vznikající firmě je snadné nové zaměstnance motivovat k tomu, aby ze sebe vydali to nejlepší. Jak ale motivovat zaměstnance s delším profesním působením, jak zajistit, aby lidé sami uvažovali, v čem se mohou zlepšit a přitom cítili odpovědnost k dané značce? Motivace bezesporu důležitá je, jakou ale zvolit formu? Ta musí být především zábavná, musí být transparentní a nejlépe neustále online přístupná, musí to být Motivační hra.

 • Image 01
 • Náhled animovaného hracího plátna - Poseidonův trojzubec

Motivační hra je forma grafu, vizuálního znázornění dat v čase, který zobrazuje dosažené výsledky jednotlivých hráčů. Nestandardní vizuální prostředí, aktualizace dat v pravidelných časových intervalech za přispění přirozené soutěživosti každého člověka s touhou se vždy vyrovnat tomu nejlepšímu, motivuje účastníky hry k lepším výsledkům a tím se významnou měrou podílí na hospodářském výsledku společnosti. S tvorbou motivačních her máme šest let zkušenosti a pravidelně připravujeme minimálně tři nové vizuály na každý kvartál. Prostředí motivační hry a její technické řešení vždy přizpůsobujeme konkrétním potřebám firmy a vždy společně vybíráme z několika variant.

Ukázky z Motivační hry

Chci sjednat osobní prezentaci

Doplňující informace:

 • Nestandardní vizuální prostředí Motivační hry a samotné téma zvyšuje návštěvnost a touhu porovnávat se s ostatními účastníky soutěže a tím zvyšovat svou osobní výkonnost u jednotlivých účastníků hry
 • Motivační hra se přímo podílí na zvýšení obratu společnosti, hra netradičním způsobem motivuje účastníky hry k vyšším výkonům
 • Poskytuje jednoduchý nástroj pro měření výkonů pracovníků nebo celých týmů svému nadřízenému
 • Systém je absolutně transparentní, práva na vkládání zdrojových dat lze umožnit pouze jednomu odpovědnému pracovníku
 • Grafickou podobu hry lze jednoduše přizpůsobit potřebám a vizuálu společnosti
 • Prostředí hry lze přizpůsobit oblasti působení společnosti, do obsahu lze doplnit edukativní obsah například z historie společnosti

Technické informace:

 • Hra je poskytována formou licence na předem určené časové období
 • Zdrojová data lze vkládat manuálně nebo, ve většině případů, hru napojit na firemní informační systém
 • Lze vybírat z připravených vizuálů nebo vytvořit unikátní prostředí
 • Parametry hry lze v průběhu měnit
 • Hra může být bezpečně implementována na do firemního intranetu nebo fungovat jako webová aplikace na vzdáleném serveru
 • Průběh a rozdělení Motivační hry lze upravit dle potřeb firmy (např. na kvartály, měsíce, roky)
 • Měřená komodita může být zvolena dle obchodní orientace společnosti (např. počty prodaných kusů, obrat prodejce, množství ujetých kilometrů)

CFO: "Meziroční kvartální nárůst obratu u obchodních zástupců po implementaci hry byl přibližně 10%, v dalším roce asi 5%."

Ředitelka HR: "Někteří srovnání po prvním pololetí nevydrželi, prostě odešli z firmy."

Ředitel obchodního oddělení: "Nejvíce na hře oceňuji, že dokázala jednoduchým a nenásilným způsobem distribuovat výkonnosti jednotlivých lidí, ty informace tady byly vždy, ale až teď jsme je dokázali jednoduše říci lidem. V podstatě jsme jim také ukázali vzory. Někteří se dokonce začali pídit potom, jakým způsobem prodává ten, kdo je ve hře pořád před nimi."

Majitelka restaurace: "Paní Šotolová děkujeme, vždy se na novou hru těšíme."

CEO: "Web měl okamžitě velkou návštěvnost. Přístupy a grafika jsou tak jednoduché, že si k němu našli cestu i starší zaměstnanci, kteří k práci PC běžně nepotřebují."